W dniu 24 kwietnia bukmacher Forbet zmniejsza ryzyko przegranej na kupony ze sportów wirtualnych. Wystarczy dokonać zawarcia kuponu i w razie przegranej liczyć na zwrot stawki.

Forbet zwraca stawkę za kupony ze sportów wirtualnych

Forbet zwraca stawkę za kupony ze sportów wirtualnych

Udział w tej promocji może wziąć każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a także wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Jest to promocja jednodniowa. Trwa jedynie w środę 24 kwietnia od godziny o:00 do godziny 23:59. Chcąc liczyć na zwrot to właśnie w tych godzinach trzeba dokonać zwarcia kuponu, na którym będą znajdować się jedynie zdarzenie ze sportów wirtualnych.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
eFortuna.pl2720 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE

Poza tym bukmacher wymaga, żeby kurs łączny kuponu był nie mniejszy niż 2.00, zaś stawka kupony mu wynieść dokładnie 20 PLN.

Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Je żeli gracz spełnia powyższe warunki promocji, kupon został rozliczony jako przegrany to bukmacher dokona zwrotu stawki za przegrane kupony. Lecz trzeba pamiętać, że promocja dotyczy jedynie trzech pierwszych kuponów, więc maksymalnie można otrzymać od bukmacher 60 PLN.

Zwrot zostanie przyznany do konta gracza w formie środków bonusowych. Będzie można je wypłacić pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrotu po kursie łącznym kuponu nie mniejszym niż 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

fuksiarz bonusy
Poprzedni artykułForbet podwyższa wygraną o 12% – 16 kwietnia (wtorek)
Następny artykułSTS opinie o Polskim bukmacherze online