Trudne zadanie czeka siatkarzy PGE Skry Bełchatów, którzy ponownie zmierzą się z Zenitem Kazań, tylko tym razem na ich terenie. Na polskiej ziemi po zaciętej walce lepsi okazali się Rosjanie, wygrywając mecz 3:1 i wywożąc cenne trzy punkty. Teraz siatkarzom Zenitu wystarczy zdobycz dwóch setów, żeby cieszyć się z awansu do kolejnej fazy Ligi Mistrzów. Choć szanse odwrócenie losów dwumeczu w starciu z gwiazdami rosyjskiej siatkówki są małe, to trzeba wierzyć że do puki piłka w powietrzu wszystko może zdarzyć się.

Dobre typy bukmacherskie 3 marca

Pierwszy mecz rozegrany w Bełchatowie był zacięty o czy świadczy fakt że w małych punktach Rosjanie okazali się lepsi o tylko 4 oczka, a dwie partie kończyły się 23:25. Sam trener Skry Michał Mieszko Gogol to przyznał mówiąc:

TAMTEGO SPOTKANIA NIE UDAŁO NAM SIĘ WYGRAĆ, ACZKOLWIEK W TRZECH SETACH WALCZYLIŚMY JAK RÓWNY Z RÓWNYM. W CZWARTYM PĘKLIŚMY POD NAPOREM ZAGRYWKI. WIEMY JEDNAK, ŻE STAĆ NAS NA RYWALIZACJĘ Z TAKĄ DRUŻYNĄ JAK ZENIT I ZROBIMY WSZYSTKO, ŻEBY WYGRAĆ TEN MECZ.

I właśnie skupiłbym się na tym czwartym secie i możliwości zagrywki siatkarzy Zenitu, którzy dopiero w ostatniej partii zrobili znaczącą różnice, a w całym meczu zdobywając tylko 4 asy serwisowe, Mikhailov i Butko po 2. A jest jeszcze Bartosz Bednorz i Earvin Ngapeth, czy nieprzyjemny flot doświadczonego Volvicza, gdzie przy własnej hali powinni zapunktować w tym elemencie.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
eFortuna.pl2720 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE

Do tego po ostatnim meczu Amerykański przyjmujący Taylor Sander, który jest liderem ofensywy swojej drużyny, skarżył się na ból kolana i w meczu z Vervą Warszawa odpoczywał. Prawdopodobnie Rosjanie będą chcieli tą informację wykorzystać celując w niego zagrywką żeby go maksymalnie obciążyć.

Również ważnym argumentem gospodarzy jest fakt że na trybunach zasiądzie około 3 tysiące miejscowych kibiców, którzy powinni wpłynąć motywująco na bardzo dobrą grę od pierwszego gwizdka.

Umiejętności siatkarskie, doświadczenie jak i hala z kibicami powinno zrobić różnice w tym meczu na korzyść gospodarzy, czyli Zenitu Kazań. A wiedząc że gospodarzą wystarczą wygrane dwa sety, polecam zagrać 2:0 po rozegranych dwóch setach. Kursy na tą ofertę wahają się od 1,78 do 1,60 , a najlepszą ofertę znajdziemy w Betfan (www.betfan.pl).

fuksiarz bonusy
Poprzedni artykułSheffield Utd – Liverpool – Typy bukmacherskie 28 lutego (niedziela)
Następny artykułBurnley – Arsenal – Typy bukmacherskie 6 marca (sobota)