Bukmacher Forbet zwiększa wygrane swoim graczom o 12% w dniu 7 maja. Należy dokonać zawarcia kuponu w godzinach 15:00 – 21:00, aby cieszyć się z większej wygranej.


Forbet zwiększa wygrane swoim graczom

Forbet zwiększa wygrane swoim graczom

Promocja skierowana jest do graczy którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet oraz wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Wystarczy bowiem dokonać zawarcia kuponu we wtorek 7 maja w godzinach 15:00 – 21:00, ponieważ jedynie w tych godzinach ta akcja będzie aktualna.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
eFortuna.pl2720 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Poza tym bukmacher wymaga, żeby na kuponie znalazły się minimum trzy zdarzenia, gdzie kurs każdego z nich nie może być mnieszy niż 1.30. Natomiast wszystkie zdarzenia muszą pochodzić z oferty przedmeczowej bukmachera ale z wykluczeniem zdarzeń długoterminowych.

Natomiast z tej akcji są wykluczone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe oraz zagrane systemem.

Jeżeli typer spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym jego kupn zostanie rozliczony jako wygrany to bukmacher zwiększy jego wygraną automatycznie o 12%.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

fuksiarz bonusy
Poprzedni artykułSTS opinie o Polskim bukmacherze online
Następny artykułKupony bez podatku w weekendy u bukmachera Forbet