Woori Card i Hyundai Capital zmierzą się w Kovo V-League o godz. 11:00 27 listopada w drugiej rundzie w hali Seoul Jangchung. Drużyny znajdują się w dole tabeli, ale doszło do pewnych roszad kadrowych które mogą mieć wpływ na wynik tego spotkania. Dzisiejsze zespoły w ostatnich latach w zawodowej V-League znajdowały się na czele tabeli, teraz stają naprzeciw siebie na rozdrożu passy. 

Dobre typy bukmacherskie – 27 listopada

Pewniaki – dobre typy bukmacherskie

Woori Card, która zajęło pierwsze miejsce w regularnej lidze sezonu 2019-2020, który zakończył się przedwcześnie z powodu wybuchu pandemii Corona 19, pozostaje na 5. miejscu z 10 punktami (3 zwycięstwa i 6 przegranych), mimo że rozegrali tylko 9 spotkań. W porównaniu z poprzednim sezonem to zaliczyli 7 porażek, a 25 wygrali w 32 meczach. Rotacja w zespole czyli wysłanie na prawe skrzydło Na Kyung-bok , a wybranego zagranicznego gracza Alexandre Ferreira, który jest przyjmującym na lewe skrzydło nie przyniosło jeszcze dobrych wyników.

W szczególności zmartwienia mają na pozycji rozgrywającego. Co prawda Seung-Woo Ha zaprezentował się przywozicie w poprzednim meczu z KAL Jumbos, ale współpraca z atakującym cały czas szwankuje. Co gorsza, Woori Card, otrzymało złą wiadomością, czyli kontuzji głównej armaty Na Gyeong-bok. Doznał kontuzji, podczas spadania na parkiet, prawa kostka została skręcona, a miało to miejsce w ostatnim meczu z KAL Jumbos. Więzadło prawej kostki jest częściowo zerwane i wymaga rehabilitacji przez około 4 tygodnie. Woori Card przez brak Na Kyung-bok planuje skorygować skład i na razie przerzucając „Alexa” w prawe skrzydło dodając innego przyjmującego na lewą stronę.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
eFortuna.pl2720 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE

Sytuacja Hyundai Capital jest jeszcze poważniejsza. Fatalna passa trwa i ostatnie sześć gier zostało przegranych. Hyundaia Capital, które zawsze było na szczycie i to pierwszy raz taka seria przegranych od rozpoczęcia V-League w sezonie 2005. Przed sezonem postawili na gruntową przebudowę i odmłodzenie zespołu. Wysłali swoich ubiegłych mistrzów do innych klubów: Shin Young-seok (Kepco, ale powrócił do Hyundai Capital), Lee Seung-won (Samsung Fire Insurance) i Kim Jae-hui (KB Insurance), a zastąpili młodymi zdolnymi siatkarzami.

Dobra wiadomość to powrót Heo Soo-bong, który dołączył niedawno do zespołu po odbyciu służby wojskowej i ma teraz zagrać. Jest to 22 letni przyjmujący o wzroście 197cm który przed ligą grał w pucharze i zbierał dobre recenzje z skutecznością ataku 51%.

Woori – Hyundai Korea Kovo V-League

Podsumowując analizę stwierdzam że utrata atakującego w Woori, który jak dotąd zdobył 205 punktów z 51% skutecznością musi odbić się na grze drużyny. On był pierwszym wyborem rozgrywającego i dostawał najwięcej piłek w całej drużynie. Do tego Hyundai które ma najlepsze w lidze przyjęcie zagrywki, a problemy wynikające z zdobywania punktów ma zmienić Heo Soo-bong. Który niedawno wrócił z służby wojskowej i ma wystąpić w meczu, na pewno bardzo liczą na niego w Hyundai, a ja liczę na przełamanie złej serii gości. Kursy spadają i zaobserwowałem spadki z 2,95 do 1,9 i taki kurs jest w Fortunie ( www.efortuna.pl ) lub można skorzystać z 1,89 w Betclic ( www.betclic.pl ).

Mecz między Woori a Hyundai będzie do obejrzenia za darmo w piątek o godzinie 11 na stronie meczyki.net.pl.

fuksiarz bonusy
Poprzedni artykułKepco – OK Financial Group – Typy bukmacherskie 26 listopada
Następny artykułBałtyk Gdynia – Świt Skolwin – Typy bukmacherskie 28 listopada