Dzisiaj rozpoczynamy zmagania fazy głównej Ligi Mistrzów w siatkówce. Jako pierwsza rusza grupa E w której mecze będą rozgrywane w Trydencie (Włochy), a później w Friedrichshafen (Niemcy) dniach 9-11 lutego 2021 r. Trentino Itas jest gospodarzem pierwszej części w grupie czwartej, a mecze będą rozgrywane w BLM Group Arena przez najbliższe trzy dni. O godzinie 16 na pierwszy ogień z gospodarzami idzie rosyjska drużyna Lokomotiw Nowosybirsk. Na papierze najmocniejsze drużyny w grupie, tylko że mają swoje problemy związane z covidem19 o których opowiem w dalszej części.

Dobre typy bukmacherskie – 1 grudnia

Trentino – Lokomotiw Typ i Analiza

W Włoszech mają problem z koronawirusem i przez zarażania w tutejszej SuperLega co chwilę dochodzi do odwołanych meczy. Trentino Volley coś o tym wie ponieważ w przeciągu 5 tygodni rozegrali tylko 1 mecz i jakby tego było mało dyrektor włoskiego klubu Bruno Da Re, twierdzi że nawet tego meczu nie powinni grać.

Nie ma nas od 1 listopada, potem w ostatnią środę zagraliśmy z Vibo, meczem, w który moim zdaniem nie powinnien się odbyć. Na boisku był Kooy, który fizycznie wcale nie był gotowy. Po powrocie do grupy był wyraźnie wyczerpany i zmęczony. Powinien był ćwiczyć na siłowni i odpoczywać, a zamiast tego musiał rozegrać cztery sety z poważnym ryzykiem dla jego zdrowia.

Również przekazał że jego drużyna wyjątkowo potraktował wirus i konsekwentnie jednego po drugim łapał w odstępie kilku dni.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
eFortuna.pl2720 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE

Perugia miała szczęście mając dwie duże grupy zarażonych, my mieliśmy gorzej. Najpierw zachorował Podrascanin i Lisinac, następnie Michieletto, potem Kooy, Rossini i Sosa Sierra. Po kilku dniach znowu wynik pozytywy Argenty i Giannelli przed Sperotto. Ten stan nas zdewastował. Jednego dnia trenowaliśmy w 10, inny w 8 bez ciągłości, testy robione bardzo często, mecze odkładane w ostatniej chwili, zawodnicy, którzy wczoraj rano myśleli o treningu to po chwili spotykali się z pielęgniarką . Mogę tylko mieć nadzieję, że to wszystko nie pozostawi żadnych fizycznych konsekwencji dla graczy.

Wczoraj wynik pozytywny otrzymał pierwszy rozgrywający Simone GIANNELLI i musiał udać się na kwarantannę.

W Lokomotiw Nowosybirsk aż takich problemów nie mają, poza tym że wynik pozytywny otrzymał trener Płamen Konstantinow i został w Rosji, a rolę pierwszego trenera przejmie na czas 3 spotkań Petara Szopowa. W ostatnim czasie normalnie rozgrywali mecze, nawet z częstotliwością dwóch meczy na tydzień. W piątek wygrali 3:2 z ASK N. Nowogród a najlepiej punktującym zawodnikiem był serbski atakujący Luburic 27 punktów.

Rosjanie mają w swojej kadrze takich zawodników jak Sergey SAVIN, Marko IVOVIC, Dmitry SHCHERBININ, Roman MARTYNYUK czy szybciej wspomniany Drazen LUBURIC.

Biorąc pod uwagę że drużyna włoska jest po koronawirusie, zagra bez swojego pierwszego rozgrywającego, oraz w słabym stanie zdrowotnym jest przyjmującym Dick Kooy. W ciągu miesiąca rozegrali tylko 1 mecz w lidze, który na dodatek przegrali 1:3. Do tego dochodzi fakt że spotkania są rozgrywane bez publiczności, więc własne ściany za bardzo nie pomogą Trentino. A drużyna Rosyjska jest bez braków kadrowym, w każdym bądź razie nie znalazłem o tym żadnych informacji. Są w rytmie meczowym od dłuższego czasu, oraz mają niezły wyjściowy skład. To oceniam że Rosjanie mają spore szanse na wygranie tego spotkania. Kursy już lecą łeb na szyje i z startowego 2,3 zrobiło się 1,5.

fuksiarz bonusy
Poprzedni artykułŁKS Łódź – Miedź Legnice – Typy bukmacherskie 1 grudnia
Następny artykułHyundai Skywalkers – Kepco – Typy bukmacherskie 2 grudnia