STS to polska firma bukmacherska, ostatnio rozszerzyła swoje usługi również poza terytorium RP, jest obecna w kilku krajach min w Wielkiej Brytanii, oraz w Holandii. Z perspektywy kogoś kto grał wcześniej korzystając z aplikacji mobilnej zmieniło się na niekorzyść ale o tym później. Jakie opinie o STS mają gracze? Bukmacher STS ma w swojej ofercie wszystkie najważniejsze ligi europy jeżeli chodzi o piłkę nożną, polskie ligi (co nie każdy bukmacher zagraniczny posiada w ofercie). A także specyficznie „polskie” sporty jak skoki narciarskie które są rzadkością u zagranicznych bukmacherów. Od każdego zakładu pobierany jest podatek co nie jest rzadkością, kursy jak to kursy niektóre są lepsze niektóre gorsze. Z tymi kursami to też jest bardzo względna rzecz bo co to znaczy niby lepsze czy gorsze wysokie czy niskie, jak fawory przegrywa np. To jest dość względna statystyka porównawcza nie sugerowałbym się opiniami tego typu.

sts opinie graczy
Polski bukmacher STS opinie graczy, oferta zakładów online

Aplikacja mobilna STS za granicą

Pojawiają się opinie że niedawne zmiany przeprowadzone przez STS wyszły na niekorzyść i utrudniają grę a nie ułatwiają. Aby grać legalnie należy zalogować się na stronie przeznaczonej dla klientów zagranicznych, chociaż jest to legalne a wcześniej nie było. Aby zawrzeć  zakład przed zmianami będąc zagranicą i korzystając z aplikacji mobilnej wystarczyło odpowiedzieć twierdząco na pytanie czy jesteś na terenie RP? Było to nielegalne ale możliwe do przeprowadzenia, gdyż w przypadku odpowiedzi twierdzącej zakład był przyjęty.

Obecnie będąc zagranicami Polski system przekierowuje nas na stronę zagraniczną i nie możemy wejść na polskiego STS. Chyba że korzystamy z internetu polskich sieci jak Play czy innych. Należy pamiętać aby włączyć transmisje danych zamiast  Wi – Fi. Tak, że STS poprzez nowe rozwiązania próbuje przyciągnąć klientów zagranicznych i zalegalizować proceder, który jak mi się wydaje trał od lat i chyba nikomu nie przeszkadzał, czyli obstawianie za granicą poprzez aplikację mobilną. 

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
eFortuna.pl2720 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
sts bonus bez wpłaty za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Dla kogo bukmacher STS

Moim zdaniem STS to świetne rozwiązanie dla polskich klientów, oferta posiada wszystkie zalety popularnych bukmacherów jak Bet At Home i innych. Bo możemy zrobić przelew internetowy, wypłacić na konto bez problemy itd. Możemy też to zrobić za pomocą specjalnej karty STS ale należy się udać do punktu STS. Interfejs aplikacji mobilnej jest bardzo intuicyjny przejrzysty, jest dużo dostępnych online spotkań, dużo live.

Dla wielu początkujących graczy ważne są opinie o bukmacherach, czy opinie o STS są tak dobre jak się mówi? Gracze, którzy obstawiają u tego Polskiego bukmachera wymieniają wśród zalet bardzo bogatą ofertę, wysokie kursy i doskonałe promocje jakie bukmacher oferuje graczom.

„STS to mój ulubiony bukmacher internetowy, ma świetną ofertę zakładów na esport i tenis, a te dyscypliny obstawiam najczęściej. Do tego wysokie kursy i niska marża.” – opinia o STS z forum itypy.pl

„Gram w STS już 2 lata, dla mnie to numer jeden w Polsce, Fortuna i Betclic są świetnymi bukmacherami ale dla mnie oferta zakładów jest najważniejsza.”

Możemy również obstawiać mecze live, co jest już normą. Poza tym po prostu to aplikacja wygląda bardzo przejrzyście i zwyczajnie ładnie. Ale największą zaletą dla polskich graczy jest możliwość obstawiania sportów rzadko dostępnych u innych bukmacherów zagranicznych jak skoki narciarskie czy polskie MMA. Podsumowując jest to najlepsza oferta dla polaków zagranicą. 

STS klasycznie

Jeżeli chodzi o zakłady w klasyczny sposób to trzeba przyznać że ich punkty wyglądają niezwykle nowocześnie i profesjonalnie. Mamy tu możliwość śledzenia meczy na ekranach. Wszystkie aktualne oferty są również ukazane w ten sposób, dostajemy kartę klienta jeżeli sobie tego życzymy. Oferyty są wydrukowane klasycznie bądź na ekranach. Wszystko to wygląda bardzo profesjonalnie. Obsługa jest miła i profesjonalna. Kolory odprężające niebieski i pomarańcz. 

STS na tle krajowym

STS na tym tle wypada bardzo dobrze mają dużo większą ofertę od innych, więcej punktów, najlepszą mobilną aplikację, kiedy myślę polski bukmacher to myślę STS. Myślę że najwięcej ludzi w Polsce obstawia właśnie w STS. Dla nowych graczy jest to również świetna opcja, sprawi że pokochacie hazard w profesjonalny sposób.    

fuksiarz bonusy
Poprzedni artykułZwrot za przegrane kupony u bukmacher Forbet
Następny artykułWygrywaj więcej z Forbet 7 maja (wtorek)