Na jedenasty dzień kwietnia bukmacher Forbet ma promocję dla swoich graczy, w której to przyznaje bonus każdego graczowi, który dokona zawarcia kuponu za minimum 100 PLN.

Darmowy bonus 25 PLN od bukmachera Forbet

Darmowy bonus 25 PLN od bukmachera Forbet

W tej promocji może wziąć udział każdy typer, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a także wcześniej dokonał co najmniej jednego depozytu. Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Nie mniej jednak należy pamiętać, że jest to promocja jednodniowa i trwa jedynie w czwartek 11 kwietnia do godziny 23:59. I to właśnie w tym czasie musimy dokonać zawarcia kuponu, który będzie spełniał warunki regulaminu tej promocji, tj.:

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
eFortuna.pl2720 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
  • stawka kuponu będzie wynosiła nie mniej niż 100 PLN
  • na kuponie bukmacher wymaga, żeby znalazły się trzy zdarzenia
  • kurs każdego nich musi wynieść nie mniej niż 1.30
  • kurs całkowity kuponu musi wynieść minimum 2.50

Poza tym bukmacher z tej akcji wyklucza natomiast wszystkie kupony systemowe oraz takie, które zostały zagrane za środki bonusowe. Poza tym w promocji nie biorą jeszcze udziału kupony, które mają zdarzenia typu draw no bet, drużyna gospodarzy/gości oraz zakłady golden race.

Jeżeli typer spełnia powyzsze warunki promocji, to bukmacher Forbet automatycznie przyzna dla niego bonus w wysokości 25 PLN. Jednak dotyczy to jedynie pierwszego kuponu promocyjnego.

Bonus będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrotu otrzymaną gotówką po kursie nie mniejszym niż 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

fuksiarz bonusy
Poprzedni artykułOdbierz dodatkowe 25 PLN od bukmachera Forbet
Następny artykułPodstaw kupony u bukmachera Fortuna i odbierz 20 PLN