Bukmacherka staje się coraz ważniejszym zagadnieniem w naszym kraju. Dzięki typowanym zakładom można zarabiać pieniądze i zagwarantować sobie niepowtarzalne emocje. Możesz zaś grać np. na lvbet.pl lub noblebet.pl. Są to zaś sprawdzone, legalne podmioty hazardowe. Jak zaś typować, by wygrywać? Zapoznaj się z kilkoma wskazówkami, które powinny być dla Ciebie przydatne.

Należy posiadać plan na grę

Na początku musisz oczywiście wybrać porządnych bukmacherów. Tak, jak zostało już wspomniane, możesz zdecydować się na lvbet.pl albo noblebet.pl. Wszak są to firmy działające w 100% zgodnie z prawem w ramach tej branży. Potem trzeba zaś mieć dobrą strategię. M.in. pod kątem stawek. Pamiętaj, żeby nie grać za zbyt wiele pieniędzy (przynajmniej na pierwszym etapie). Eksperci doradzają osobom początkującym, by te obstawiały maksymalnie za 2% posiadanego aktualnie kapitału w podmiocie hazardowym. Trzeba również zastanowić się nad odpowiednimi kursami. O co tutaj chodzi? Jeśli będziesz grał kursy np. 1.30 itd. to zbyt wiele nie wygrasz. Z kolei typowanie zdarzeń mających notowania typu 10.00, 11.00 itd. także nie ma większego sensu, bo są małe szanse na niespodzianki. Co jeszcze jest ważne? Skorelowanie stawek oraz kursów. Należy tak obstawiać, by przy zakładanej skuteczności wychodzić na plus w zakładach bukmacherskich.

Graj tylko single

Jakie typy zaś obstawiać? Profesjonalne firmy bukmacherskie zapewniają naprawdę wiele opcji do dyspozycji. Warto jednak postępować tak, jak robią to na tej płaszczyźnie zawodowcy. Należy zaś wiedzieć, że eksperci typują zazwyczaj jedno zdarzenie na kuponie. Dlaczego? Nie da się ukryć, że wtedy są znacznie większe szanse na wygrywanie pieniędzy. Im więcej typów, typ to prawdopodobieństwo spada. Ponadto jedno zdarzenie może być „przestudiowane” pod każdym możliwym względem. W ten sposób można zaś zminimalizować ryzyko porażki.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
eFortuna.pl2720 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE

Dokładnie analizuj stawiane spotkania

Początkujący często to bagatelizują… Wydaje im się, że postawią na znane marki i to wystarczy, by zarabiać pieniądze na bukmacherce. Rzeczywistość nie jest zaś taka kolorowa, jak mogłoby się wydawać. Aby regularnie wygrywać, trzeba sumiennie przyłożyć się do analizy. Chcesz postawić coś z futbolu? Musisz zatem sprawdzić np. to, jak w tym momencie prezentują się obie drużyny. Zweryfikuj pozycje w tabelach, postawę w spotkaniach domowych albo wyjazdowych. Musisz oczywiście wiedzieć, kto zagra w danej potyczce itd.

Nie obstawiaj pod wpływem emocji

To często błąd wśród osób początkujących. Nie brakuje bowiem osób, które typują pod wpływem emocji… Nie kończy się to oczywiście zbyt dobrze. Dlatego tak ważne jest posiadanie planu na grę. Ustal konkretne warunki i się ich potem trzymaj. Jeśli przegrałeś, to nie staraj się od razu odgrywać. Taka postawa do niczego nie prowadzi!

Podsumowanie

W firmach bukmacherskich możesz wygrywać spore pieniądze. Aby jednak to było możliwe, trzeba wiedzieć, jak obstawiać. Warto mieć plan na grę i go konsekwentnie realizować. Dokładnie analizuj to, co typujesz. Rekomenduje się granie zakładów typu solo. Wówczas są największe szanse na regularne wiktorie w bukmacherce.

fuksiarz bonusy
Poprzedni artykułHolandia – Austria – Typy bukmacherskie 17 czerwca (czwartek)
Następny artykułSarpsborg 08 – Viking – Typy bukmacherskie 25 czerwca (piątek)