Pomału zbliżamy się do końca zmagań w ligach zachodnich. Z tej okazji bukmacher Fortuna przewidział promocję dla swoich graczy, w której to rozdaje bonusy w kwocie 20 PLN.

Fortuna rozdaje bony po 20 PLN

Fortuna rozdaje bony po 20 PLN

W tej akcji promocyjnej może wziąć udział każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna, a także wcześniej dokonał minimum jednego depozytu.

Chcąc wziąć udział w tej promocji to nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani również się zapisywać. Jednak musimy dokonać zawarcia kuponu, na którym będą znajdować się jedynie zdarzenia z oferty na żywo u bukmachera Fortruna. Lecz należy pamiętać, że promocja trwa jedynie w sobotę – 13 kwietnia w godzinach 16:00 – 23:59.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
eFortuna.pl2720 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
sts bonus bez wpłaty za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Podczas tej akcji bukmacher dopuszcza kupony pojedyncze, wielozdarzeniowe oraz maxikombi. Stawka za jaką zostanie zawarty każdy kupon nie może być mniejszy niż 20 PLN.

Spełniając powyższe warunki promocji bukmacher przyzna bonus w wysokości 20 PLN w formie punktów FKP. Co istotne tym wszystkim środki trafią na konto gracza niezależenie od rozliczenia kuponu.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

fuksiarz bonusy
Poprzedni artykułPostaw kupon i odbierz bonus od bukmachera Forbet
Następny artykułForbet podwyższa wygraną o 12% – 16 kwietnia (wtorek)