W siódmej kolejce Yokary Liga odbędzie się spotkanie pomiędzy Nebitci a Altyn Asyr. Dla której drużyny szczęśliwa będzie sobota? wiele wskazuje na to że dla drużyny Altyn Asyr.

Typy Dnia – 9 maja (sobota)

Nebitci vs Altyn Asyr. Typ i Analiza

W lidze turkmeńskiej odbyło się do tej pory sześć spotkań. Piłkarze Altyn Asyr jako jedyni nie zaznali jeszcze smaku porażki. Wygrali trzy mecze i trzykrotnie remisowali, więc z dorobkiem dwunastu punktów plasują się na drugim miejscu w tabeli, tracąc do lidera Ahal tylko trzy punkty. Jak więc widać, na dzień dzisiejszy są drugą siłą Yokary Liga, a nie zapominajmy, że w poprzednim sezonie zdobyli mistrzowski tytuł.

Piłkarze Altyn Asyr prezentują się znacznie lepiej niż przeciwnik, mają większe doświadczenie, są w dobrej formie, wygrali dwa ostatnie mecze, a jakby tego było mało, historia bezpośrednich spotkań przemawia zdecydowani na ich korzyść. Nic więc dziwnego, że bukmacherzy stawiają ten zespół w roli zdecydowanego faworyta.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Ja osobiście także liczę na zwycięstwo Altyn Asyr, po kursie 1.37 w LVBET warto stawiać dwójeczkę. Po zwycięstwie nad aktualnym liderem Ahal 2-1 w ostatniej kolejce nie dali żadnych szans drużynie FC Asgabat wygrywając z nią 4-1.

Nebitci to zespół który zajmuje ostatnie ósme miejsce w tabeli. Ta drużyna nie ma kim zaskoczyć, brakuje jej praktycznie wszystkiego, takiej mądrości na boisku, zgrania, a przede wszystkim skuteczności. Jak dotąd zawodnicy Nebitci strzelili zaledwie cztery gole i stracili dwanaście bramek. Cztery ostatnie mecze zakończyli porażką.

W tym najnowszym na wyjeździe ulegli drużynie Merw 0-2.Natomiast wcześniej także na wyjeździe zostali rozbici przez FC Asgabat 2-5. Ich gra kompletnie się nie klei, dlatego w sobotę moim zdaniem trzy punkty wywalczą piłkarze Altyn Asyr.

Typ: 2

Poprzedni artykułBiełszyna – Dynamo-Brześć – 3 maja (niedziela)
Następny artykułAugsburg – Wolfsburg – 16 maja (sobota)