W włoskich playoffach o 5 miejsce dojdzie do spotkanie między drużyną Leo Shoes Modena, a Power Volley Milano. Jak do tej pory rozegrali 2 kolejki z 7 planowanych i gospodarze zaliczyli dwie porażki, a goście 2 zwycięstwa. Trenerzy obu drużyn do tego mini turnieju podchodzą z odmiennymi nastawieniami. Trener Modeny Andrea Giani daje szanse pogrania tym którzy do tej pory mieli jej mało, a trener Milano Roberto Piazza chce osiągnąć jak najlepszy rezultat i posyła do boju najlepszy skład. A czy rezerwy Modeny będą wstanie przeciwstawić się przyjezdnym którzy są w ocenie bukmacherów faworytem dowiemy się o godzinie 17 w hali PalaSport.

Dobre typy bukmacherskie 3 kwietnia

Generalnie skupimy się na drużynie Modeny, ponieważ jest to typ przeciwko nim a jest ku temu dobry powód. Tak jak wyżej wspomniałem trener gospodarzy Andrea Giani wysyła na parkiet zawodników którzy do tej pory nie grali, albo mało grali i przez to w dużej mierze zanotowali 2 porażki. W dzisiejszym meczu nie ma to zmienić się o czym wspomniał w wczorajszym wywiadzie mówiąc:

Czego spodziewamy się po meczu z Milanem? W pierwszych dwóch meczach graliśmy z dwoma zespołami, które miały zupełnie inny mecz. Porażka w dogrywce z Rawenną pozostawiła po sobie żal, z nieco lepszym występem, który mogliśmy wygrać. Z Piacenzą graliśmy przeciwko bardzo silnym graczom i faktycznie to oni sprawili nam kłopoty, luka techniczna była wyraźnie widoczna na boisku. Z Milanem będzie podobnie, bo Powervolley gra ze wszystkimi startującymi i bardzo dobrze. Te mecze to doświadczenia, które musimy zrobić niektórym graczom, ponieważ oni również muszą zrozumieć, jak bardzo im brakuje, aby osiągnąć ten poziom. Do tej pory trenowali i dorastali w fazie treningowej, przeżyli pewne mecze z ławki, a teraz grają jako właściciele: to inny sposób bycia na boisku. To także część nauki, nie możemy się poddawać i zawsze będziemy walczyć o zwycięstwo, niezależnie od różnic technicznych.

Dla bardzo fajnie przedstawił nam graczy którzy pojawią się na boisku.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
eFortuna.pl2720 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE

Sanguinetti i Rinaldi? Przeszli dwie bardzo różne ścieżki. Giovanni do zeszłego sezonu był w Serie B i trenował z pierwszą drużyną. W tym roku dołączył do Serie A i bardzo się rozwinął fizycznie, nauczył się utrzymywać poziom podczas treningu i teraz mierzy się z doświadczeniem z meczu, najpierw z Civitanovą, a następnie jako starter w Playoff Challenge. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, co robi i ze swojej ścieżki, widać wyraźnie, że w ostatnim meczu miał wiele trudności, ale jest w swoich pierwszych doświadczeniach z graczami na wysokim poziomie, ma środki fizyczne i umiejętności do doskonalenia sam i przy właściwej ścieżce może osiągnąć doskonały poziom. Rinaldi ma inny zestaw doświadczeń, dołączył do pierwszego zespołu już w zeszłym roku, a także brał udział w Mistrzostwach Europy U20 zeszłego lata. Ma duży potencjał, ale jasne jest, że gra na tym poziomie nie jest łatwa. Nadal musi rosnąć fizycznie, ponadto w tym roku miał pecha z wieloma ważnymi postojami, a w tym wieku przygotowanie fizyczne bardzo się liczy. Również dla niego te warunki gry są stymulujące i pomagają mu zrozumieć, którą ścieżkę wybrać i gdzie pracować, aby grać na wysokich poziomach. Dla tych zawodników wynik nie powinien być tak ważny, jak bycie na boisku i nauka radzenia sobie z sytuacjami, które pojawiają się podczas meczów

Jakość i doświadczenie będzie po stronie drużyny Milano, którzy podchodzą z zupełnie innymi celami do meczy rozgrywane o pozycje 5-12. Dlatego uważam że powinno odcisnąć piętno na małych punktach i dlatego polecam zagrać handicap punktowy w stronę Milano. Bardzo fajny kurs 2,05 na -7,5 pkt warty gry jest w Fortunie (www.efortuna.pl).

Przypuszczalne składy:

Leo Shoes Modena: Christenson – Vettori, Sanguinetti – Bossi, Rinaldi – Karlitzek, Grebbenikov (L).

Allianz Powervolley Milan: Sbertoli – Patry, Kozamernik – Piano, Ishikawa – Urnaut, Pesaresi (L).

fuksiarz bonusy
Poprzedni artykułChelsea – West Brom – Typy bukmacherskie 3 kwietnia (sobota)
Następny artykułManchester City – Leeds – Typy bukmacherskie 10 kwietnia (sobota)