Masz zamiar typować podczas weekendów w czerwcu u bukmachera Forbet? Jak tak to warto jest skorzystać z promocji bukmachera Forbet, który to zwiększa wygrane o 14%.

Większe wygrane u legalnego bukmachera Forbet

Większe wygrane u legalnego bukmachera Forbet

Każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a poza tym dokonał wcześniej minimum jednej wpłąty może wziąć udział w tej akcji.

Promocja aktywna jest jedynie podczas czerwcowych weekendów: od każdego piątku od godz. 15:00 do niedzieli do godz. 23:59, aż do odwołania.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Swojego udziału nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Wystarczy jedynie w wyznaczonych dniach zagrać kupon.

Na kuponie promocyjnym muszą znaleźć się co najmniej trzy zdarzenia, gdzie kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.30.

Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Podczas tej akcji dopuszczalne są jedynie zdarzenia z oferty przedmeczowej, ale z akcji są wykluczone wszystkie kupony długoterminowe.

Z promocji są wykluczone wszystkie kupony:

  • systemowe
  • zagrane za środki bonusowe

Użytkownik, który zagrał kupon i spełnia on powyższe warunki promocji, a także bukmacher rozliczony go jako wygrany to wygrana będzie automatycznie większa o 14%.

Pakiet dla nowego gracza. Bonus do 2000 PLN + gratis

Jeżeli nie posiadasz konta u bukmachera Forbet to warto jest je założyć, ponieważ ten operator na start przydziela trzy pierwsze depozyty, z których łącznie można uzbierać nawet 2000 PLN w formie bonusu:

  • pierwszy depozyt 100% od wpłaty – maksymalny bonus 1000 PLN
  • drugi depozyt 75% od wpłaty – maksymalny bonus 500 PLN
  • trzeci depozyt 50% od wpłaty – maksymalny bonus 500 PLN

Warto jeszcze podczas rejestracji wpisać kod promocyjny BETONLINE. To sprawi, że na konto gracza trafi bonus w wysokości 50 PLN.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułWygrywaj więcej z Forbet 7 maja (wtorek)
Następny artykułBukmacher TOTALBet zwiększa depozyt o 100%