W środę 18 listopada o godzinie 11 polskiego czasu w arenie Suwon Gymnasium w Suwon dojdzie do spotkania między Kepco a KB Stars. Aktualnie obie ekipy są na przeciwległych biegunach w tabeli w KOVO V-League, ale to nie oznacza że spotkanie zakończy się szybko i przyjemnie dla jednej z stron.

Dobre typy bukmacherskie 18 listopada

Obie drużyny zmierzyły się już 27 października i wtedy lepsze okazało się KB Stars wygrywając 3:1. Najlepszym zawodnikiem tej potyczki był Keita który zdobył 31 punktów, a kolejny jego kolega z drużyny Jeongho Kim miał 10 punktów. W Kepco gra rozłożona była na dwóch zawodników Park Cheolwoo 15 punktów i Russell 14 punktów.

W KB Stars gra głównie opiera się na 19 letnim malijczyku Noumory Keita który do tej pory zdobył 294 punkty w 7 meczach, co daje niezłą średnią 42 punkty na mecz. Atakujący mierzący 205cm kończy ataki z 56% skutecznością i to w dużej mierze dzięki niemu są aktualnie tak wysoko w tabeli zaliczając 6 zwycięstw i tylko 1 porażkę. Tylko trzeba podkreślić że wszystkie ich mecze kończyły się w 4 lub 5 setach.

W Kepco nie ma takiej dominacji jednego zawodnika i rozrywający rozkłada ataki między swoich zawodników, głównie opierając się na dwóch Cheolwoo i Russell. Południowokoreański atakujący Park Cheolwoo mierzący 200 cm w Kepco jak dotąd w 8 meczach zdobył 167 punktów z 52% skutecznością. A amerykański przyjmujący Kyle Russell mierzący 206 cm w Kepco do tej pory w 8 meczach 200 pkt z 48% skutecznością. Ciekawostka taka że można było go zobaczyć na parkietach Plus Ligi w ekipie z Będzina w sezonie 2016/2017 w którym zagrał w 25 meczach.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
eFortuna.pl2720 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE

Reasumując biorąc pod uwagę miejsce rozegrania meczu, jak i to że drużyna wyżej sklasyfikowana jak do tej pory nie skończyła meczu po 3 setach. Uważam że warto iść w stronę ilości setów i zaatakować ofertę powyżej 3,5 seta. Taką ofertę możesz znaleźć w Fortunie ( www.efortuna.pl ) , STS ( www.sts.pl ) i Betfan ( www.betfan.pl ) .

Mecz Suwon KEPCO Vixtorm z Uijeongbu KB Insurance Stars do obejrzenia za darmo o 11:00 na stronie meczyki.net.pl.

fuksiarz bonusy
Poprzedni artykułOlimpia Grudziądz – Lechia Gdańsk – Typy bukmacherskie 17 listopada
Następny artykułArka Gdynia – Zagłębie Sosnowiec – Typy bukmacherskie 18 listopada