W Japonii grają systemem dwóch meczy dzień po dniu z tą samą drużyną, więc w sobotę ponownie spotkamy drużyny JTEKT i Nagoya w hali Kariya City Gymnasium. W piątek lepsi okazali się gospodarze 3:1, gdzie Bartek Kurek nie podołał zadaniu przeciwstawienia się drużynie JTEKT. Ma na to drugą szansę, ale czy ją wykorzysta? Dowiemy się rano w sobotę, a siatkarskie stracie zaczyna się o godzinie 7:35.

Dobre typy bukmacherskie – 5 grudnia (foto JTEKT STINGS OFFICIAL )

JTEKT Stings – Nagoya Typ i Analiza

W pierwszym starciu w piątek pewnie 3:1 wygrała drużyna JTEKT i oddali tylko pierwszego seta do 18 punktów. Po czym wzięli się do roboty i kolejne sety pewnie wygrali do 21, 19 i 18. Najwięcej punktów zdobył atakujący gospodarzy Yuji Nishida 30 punktów, przy 25 punktach Bartka Kurek. Nasz rodak mógł liczyć tylko na wsparcie przyjmującego Kenta Takanashi w postaci 20 punktów. Natomiast u gospodarzy słabo zagrał brazylijski przyjmujący Felipe Fonteles, który skończył tylko 7/18 ataków. Siłą drużyny JTEKT Stings była gra środkowych, którzy skończyli 15/23, ale przede wszystkim dobrze grali na siatce blokiem i zdobywając 5 punktów przy 11 bloków całej drużyny. Dla porównania drużyna Bartka zdobyła w elemencie bloków tylko 5 punktów.

Po meczu kilka słów powiedział trener gospodarzy Masakazu Kobayashi.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
eFortuna.pl2720 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE

Spodziewałem się, że będzie ciężko, ale po rozegraniu pierwszego seta zawodnicy poprawili grę i zaczęli nadawać rytm meczu. Jutro będziemy lepiej przygotowani, abyśmy mogli wejść od początku z dobrą grą.

Dobre typy bukmacherskie – 5 grudnia

Również o komentarz pokusił się trener gości Tommi Tiilikainen.

To był bardzo zacięty mecz ze względu na sytuacje, w której as przeciwnika cierpiał z powodu mocnego serwisu. Jutro będziemy grać z tymi samym przeciwnikiem, ale myślę, że ważne jest, abyśmy byli w stanie poprawić naszą siatkówkę, do której dążymy. Jutro odbędzie się nasz ostatni mecz ligowy w 2020.

Piękna seria 10 zwycięskich meczy Wolf Dogs Nagoya została przerwa przez mistrzów kraju z poprzedniego sezonu JTEKT Stings. Teraz gospodarze staną przed szansą zrównania się punktami z drużyną Bartka Kurka i myślę że mają na to spore szanse. W sobotę zdecydowanie swoją grę powinien poprawić brazylijski przyjmujący Felipe Fonteles, która zagrał na 38% skuteczności. A widząc kurs 1,61 w LVbet ( www.lvbet.pl ) stwierdzam że warto zagrać zwycięstwo JTEKT.

fuksiarz bonusy
Poprzedni artykułJTEKT – Nagoya – Typy bukmacherskie 4 grudnia
Następny artykułLegia Warszawa – Lechia Gdańsk – Typy bukmacherskie 5 grudnia