W koreańskiej lidze siatkówki V-League dojdzie dzisiaj do meczu pomiędzy Hyundai Skywalkers z Kepco. Obie drużyny dzieli tylko dwa punkty w tabeli, oraz zanotowali zwycięstwo w ostatnim meczu. Wpływ na ostatnie triumfy mają zmiany kadrowe w obu zespołach, o których opowiem w dalszej części analizy.

Dobre typy bukmacherskie – 2 grudnia

Hyundai Skywalkers – Kepco Typ i Analiza

Hyundai Skywalkers to 6 drużyna ligi z bilansem 4 zwycięstw i 7 porażek, w setach 17-26. W piątek udało im się przerwać serię 6 porażek w lidze, dzięki pokonaniu na wyjeździe Woori. Na ten dobry wynik znacząco wpłynęła kontuzja atakującego Woori Na Gyeong-bok, który był pierwszą armatą zespołu. Ale też grę poprawiło dołączenie do zespołu przyjmującego Heo Soo-bong który wrócił po odbyciu służby wojskowej. Zagrał On świetny mecz zdobywając 18 punktów przy 56% skuteczności ataku i zaliczył 4 asy serwisowe. Na w spółkę z atakującym Daudi który zdobył 25 punktów przy 58% skuteczności prowadzili drużynę do zwycięstwa.

Kepco jest w wyśmienitej formie notując 4 wygrane z rzędu, gdzie wygrali z drużynami z top3 ligi. Szczególnie wrażenie robi ostatnia wygrana 3:0 OK Financial Group, którzy aktualnie są wiceliderem ligi. A najwięcej punktów zdobył przyjmujący Russell 16 punktów i atakujący Park Cheolwoo 10 punktów.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
eFortuna.pl2720 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE

Główną przemianą gry był handel zawodników „trzy na trzech” z Hyundai Capital 13 października. Kepco natychmiast przekształcił się w silny zespół dzięki rekrutacji narodowego środkowego Shina Yeong-seoka i wymianą na wysokiego rozgrywającego Yu Hwanga. Lee Simon i Oh Jae-seong mocno wspierają formację przyjęcia razem z obcokrajowcem Russella. Chociaż Russell ma wzloty i upadki w każdym secie, punktuje w decydującym momencie i pomaga wygrać drużynie.

Dzisiaj idę w stronę zwycięstwa gości Kepco, którzy po wymianie zawodników zaczęli grać najlepszą i najskuteczniejszą siatkówkę w lidze. Nie sądzę żeby wzmocnienie gospodarzy przyjmującym Heo Soo-bong miało przechylić szale zwycięstwa na swoją stronę. Bardziej ich ostatnią wygraną zawdzięczają kontuzji atakującego drużyny przeciwnej, niż poprawy jakości w Hyundai. Oferta na zwycięstwo Kepco dostępna jest w STS ( www.sts.pl ), Fortuna ( www.efortuna.pl ) i Betfan ( www.betfan.pl ).

fuksiarz bonusy
Poprzedni artykułTrentino – Lokomotiw – Typy bukmacherskie 1 grudnia
Następny artykułOK Financial Group – KAL Jumbos – Typy bukmacherskie 3 grudnia