Śmiało można powiedzieć, że dosyć ciekawą ofertę promocyjną wszystkim graczom oferuje legalny bukmacher BetCris. A dokładnie mówiąc „Kasa na okrągło”, w której to gracze mogą liczyć na freebety na obstawienie meczy.

Kasa na okrągło od BetCris.

Kasa na okrągło od BetCris.

Atutem promocji „Kasa na okrągło” jest niewątpliwie to, że jest dostępna typerom przez całą dobę i to siedem dni w dniu!

Chcąc skorzystać z wspomnianej akcji nie trzeba nigdzie się zgłaszać, ani zapisywać. Bowiem jest on skierowana do wszystkich użytkowników, którzy posiadają aktywne i zweryfikowane konto u bukmachera www.BetCris.pl.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
eFortuna.pl2720 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE

Darmowe 20 PLN codziennie od bukmacher BetCris

Zadaniem graczy w promocji „Kasa na okrągło” jest zalogowanie się na swoje konto, a następnie zakręceniem kołem fortuny. To sprawi, że każdy użytkownik otrzyma pytanie.

A będzie miał na nie 15 sekund na odpowiedź. Jeśli będzie ona prawidłowa gracz w prezencie otrzyma 20 PLN w formie środków bonusowych.

Nadmienić jest warto, że w każdy dzień trwania wspomnianej oferty użytkownik ma prawo zakręcić jeden raz. To sprawia, że na przestrzeni tygodnia gracz może otrzymać nawet 140 PLN.

Jaki jest kod promocyjny w BetCris?

Bukmacher BetCris PL online w swojej ofercie promocyjnej na sam start oferuje graczom bezpieczny pierwszy kupon, aż do 200 PLN.

Na uwadze trzeba mieć to, że Cashback należy aktywować. A dokonać tego można jedynie w jeden sposób. Dokładnie mówić należy wpisać kod promocyjny –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Kod promocyjny Betcris dostępny wyłącznie dla nowych graczy.

Dzięki temu, jeśli faworyci zawiodą gracz otrzyma w prezencie zwrot stawki, a maksymalna wartość to nawet 200 PLN.


MR BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z dnia 19 grudnia 2019 nr PS4.6831.1.2019. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

fuksiarz bonusy
Poprzedni artykułFC Porto – Club Brugge – Typy bukmacherskie 13 września (wtorek)
Następny artykułArmenia – Ukraina – Typy bukmacherskie 24 września (sobota)