Bukmacher STS zmniejsza przegrane wszystkim graczom za obstawienie spotkań z Wimbledonu. Na konto każdego gracza może trafić codziennie bonus i to za każdy przegrany zakład.

Bonus każdego dnia do 60 PLN od STS na Wimbledon

Warto jest dodać, że przed nami bardzo ciekawe dni. Bowiem każdy fan tenisa na ten turniej czeka z wielką niecierpliwością. Dodatkowo na pewno liczymy na występ naszych rodaków. W szczególności Igę Świątek.

Natomiast każdy z graczy ma prawo skorzystać z limitowanej oferty promocyjnej „Cashback do 60 PLN na LIVE”, a jest ona dostępna w dniach od 27 czerwca do 2 lipca do godziny 23:59.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
eFortuna.pl2720 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE

Jednak trzeba mieć na uwadze, że chcąc skorzystać z powyższej akcji koniecznie trzeba do niej dołączyć na stronie www.STS.pl. I dokonać tego trzeba koniecznie jeszcze przed zagraniem pierwszego kuponu.

Gwarantowane 60 PLN na Wimbledon

Zakłady bukmacherskie STS online w ramach oferty promocyjnej „Cashback do 60 PLN na LIVE” kwalifikuje zarówno kupony SOLO, ale i AKO, na których to koniecznie musi znajdować się minimum jedno zdarzenie pochodzące z oferty LIVE na Wimbledon o kursie nie mniejszym niż 1.50.

Kod promocyjny w Fortunie

Za każdy przegrany kupon spełniający powyższe warunki promocji gracz otrzyma zwrot 15% stawki. Dziennie może ona wynieść 10 PLN, zaś maksymalna kwota to nawet 60 PLN.

Aktualny kod promocyjny w STS

Zakłady bukmacherskie STS online oferują każdemu graczowi limitowany pakiet powitalny na sam start, w którym to można liczyć na bonusy ZA KAŻDY z trzech depozytów.

Dodatkowo każdy z pierwszych kuponów z zakładów bukmacherskich, Betgames oraz sportów wirtualnych jest objęty Cashbackiem. A warto jest dodać, że jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.

Lecz wyżej wymienione bonusy będą aktywne pod prostym warunkiem. Trzeba koniecznie wpisać kod promocyjny –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A jest to jedyna możliwość, aby to wykonać i wpisać w STS kod promocyjny na dodatkowy bonus bez ryzyka.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

fuksiarz bonusy
Poprzedni artykułHolandia – Walia – Typy bukmacherskie 14 czerwca (wtorek)
Następny artykułLechia Gdańsk – Akademija Pandev – Typy bukmacherskie 7 lipca (czwartek)