Najlepszy aktualnie angielski klub, czyli Manchester City w niedzielę o godzinie 15:00 na Vitality Stadium podejmować będzie Bournemouth. Bukmacher STS za zwycięstwo mistrzów Anglii płaci 1.22, lepszego kursu nie można znaleźć, ponieważ są w znakomitej formie.

Typy Dnia – 25 sierpnia (niedziela)

Premier League: Bournemouth vs Manchester City. The Citizens zdecydowanym faworytem!

W dwóch ostatnich meczach Premier League podopieczni Pepa Guardioli strzelili siedem bramek, a właściwie osiem, bo w końcówce spotkania z Tottenhamem nieuznana została bramka Gabriela Jesusa który w 66. minucie zmienił Aguero i ostatecznie mógł zostać bohaterem tego szlagierowego spotkania, ale kolejnym przeciwnikiem The Citizens był VAR przez co bramka nie została uznana.

Tak czy siak mimo remisu Tottenhamem 2-2 zaprezentowali się bardzo dobrze, a ten remis o niczym nie świadczy, bowiem podopieczni Pepa Guardioli na boisku dominowali praktycznie przez 90 minut, więc spokojnie mogli to spotkanie wygrać, ale też zabrało szczęścia. Dominacja Manchesteru City była nieprawdopodobna.

Znakomity w tym meczu był De Bruyne który w pierwszej połowie przy bramkach Sterlinga i Aguero zaliczył dwie efektowne asysty. Piłkarz niezwykle utalentowany z bagażem doświadczeń, niejeden wielki potężny klub chciałby go mieć w swoim składzie.

Tak naprawdę w meczu z Kogutami De Bruyne powinien mieć trzy asysty na koncie, ponieważ wspaniałej okazji na strzelenie gola nie wykorzystał Guendogan. Na dobrą sprawę City powinno już w pierwszej połowie rozstrzygnąć to spotkanie na swoją korzyść, bo sytuacji bramkowych stworzył sobie masę, w całym meczu aż trzydzieści i oddał dziesięć strzałów w światło bramki.

Jak więc widać, The Citizens są w znakomitej formie, próbkę umiejętności pokazał także Bernardo Silva który w pewnym momencie tak się zabawił z piłkarzami Kogutów, że człowiek miał wrażenie jakby na boisku czarował Messi. No co tu dużo pisać, takie spotkania trzeba oglądać, a to że City pod każdym względem jest bardzo dobrze przygotowane do nowego sezonu, świadczy także o tym pewne zwycięstwo w pierwszej kolejce na wyjeździe z West Ham United aż 5-0.

Natomiast Bournemouth na początek u siebie zremisował z Sheffield United 1-1, a tydzień temu odnotował wyjazdowe zwycięstwo z Aston Villą 2-1. Cztery punkty które zgromadził tak naprawdę o niczym nie świadczą, bo jakby nie patrzeć Bournemouth mierzył się z beniaminkami prawda? no właśnie. Manchester City to już zdecydowanie wyższy poziom, klasa światowa, dlatego powinniśmy się wszyscy spodziewać zwycięstwa tego właśnie klubu, w innym razie w mediach będzie pisało się o sensacji, ale mam nadzieję że do takiego scenariusza nie dojdzie.